Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

The Lord of The Minecraft [ Wojny Królestw ] [ Nowe Moby ] [ Nowe Craftingi ] [NPC]


Archerowy123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Mysterious Lands [ Wojny Królestw ] [Nowe Craftingi] [Nowe Moby]

Info.png

strzalka.gifTYP: Survival + Królestwa + lekki rpg

strzalka.gifSloty: 7

strzalka.gifIP: gs1.internalhost.pl:25705

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzÄta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Tak

Admin.png

Archerowy Fojor ElKomendante

 

pluginy.png

Fajne i ciekawe. Dobrze dobrane inaczej.

 

InfoDOt.png

Jest WL dlatego, żeby nazbierać ogarniętych graczy na serwer.
Są 4 królestwa, jedno wybieramy na początek.
- Hobbici [ Król Archerowy ]
- Krasnoludy [ Król ElKomendante ]
- Elfy [ Król fojor ]
- Ludzie [ KKamil5 ]
- Mordor [ Król Vatovy ] [ VIP ]
Mordor ma NPC, które atakują inne rasy. Dlatego między mordorem, a resztą królestw panuje wojna. Jeśli wybuchnie jakaś sprzeczka pomiędzy np. Hobbitami, a elfami powstaje wojna. Dzieli się na 3 części. Atak na elfy, atak na hobbitów i walka w terenie.
Nowe Moby:
- Wraith
- Giant Slime
- Herobrine Block
- Giant Magma Cube
- Giant Zombie
- Smok
- BabyZombie
- Draugr
- Herobrine The Boss
Nowe Craftingi:
Receptury są w ukrytych lokacjach.
Wzór podania
Nick:
Imię:
Wiek:
Coś o sobie:
Jakie królestwo?:
Newsy:
22 Czerwiec 2013r: Dodanie dodatkowych nowych recepur
23 Czerwiec 2013r: Dodanie moba Herobrine The Boss.
24 Czerwiec 2013r: Dodanie Smoków.
24 Czerwiec 2013r: Koniec testów.
25 Czerwiec 2013r: Budowa mapy.
26 Czerwiec 2013r: Start!
26 Czerwiec 2013r: Dodanie 4 królestw i NPC!

27 Czerwiec 2013r: Dodanie nowej rudy: Mythril. Można go teraz scraftowac!

27 Czerwiec 2013r: Dodano krwawienie

27 Czerwiec 2013r: Dodano nową rasę jak i NPC o nazwie Wilkołak!

27 Czewiec 2013r: Dodano nowe królestwo

28 Czerwiec 2013r: Dodano więzienie.

28 Czerwiec 2013r: Dodano balans jedzenia/picia. Teraz trzeba jeść jabłka i dobrze się odżywiać oraz pić wodę.

 

Hobbici:

- Archerowy

- JapsonPapson

- MrSerek

-

- MrMakos18

- Solu

- NolandPL

- Centaurus

Elfy:
- fojor
- serek
- pa3yk
- FireLands
- Kirad
- bartosz19984
- HerniXD
- Kragon845
Krasnoludy:
- ElKomendante
- Atase
- lukaszkoks
- KozaczekProPL1
- Geko130
- Ekspert
- BartoGaming
-
Mordor
- Vatovy
-
-
-
-
-
Ludzie:
- KKamil5 [ Król ]
-
-
-
-
-
-
-
Mroczne Elfy:
- Mateuszzombie [ Król ]
- MrKamixes123
- SeraViSe
-
Relacje między królestwami:
Elfy Wojna Hobbici.
Krasnoludy Sojusz Hobbici
Elfy Sojusz Krasnoludy
Elfy Wojna Ludzie
Hobbici Neutral Ludzie
Krasnoludy Sojusz Ludzie.
Mordor Wojna Elfy
Mordor Wojna Ludzie
Mordor Wojna Hobbici
Mordor Wojna Krasnoludy
Mroczne Elfy Wojna Elfy
Mroczne Elfy Neutral Ludzie
Mroczne Elfy Wojna Hobbici
Mroczne Elfy Wojna Krasnoludy
Mroczne Elfy Sojusz Sauron
  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Nick: MurzynZJamajka
Imię: Szymon
Wiek: 13

Coś o sobie: Jestem miłym wesołym i nerwowym graczem. Lubię grać w takie typy rozgrywki :). Ogarniam pisownię polską.


Jakie królestwo?: Hobbici

 

A TUTAJ ZA KOLEGĘ :

Nick: Ciasteek
Imię: Sebastian
Wiek:15
Coś o sobie: Interesuję się piłką reczną i różnymi programami komputerowymi ;)
Jakie królestwo?: Hobbici

DAJ LIKE DLA MURZYNA :3

mca.png

Opublikowano
Nick:MateuszSr

Imię:Mateusz

Wiek:14

Coś o sobie:Jestem miłym graczem.

Jakie królestwo?:Ludzie

 /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/

 \/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

Opublikowano
Nick: Atase

Imię: Konrad

Wiek: 15

Coś o sobie: Jestem miły i pomocnym graczem.Szukam serwera właśnie w takim klimacie.Lubie grać w koszykowke i jezdzic na motocyklu :)

Jakie królestwo?:Krasnoludy

Opublikowano

Nick:Dedazen

Imię:Paweł

Wiek:14

Coś o sobie:Potrafię pisać pluginy, potrafię programować itp.

Jakie królestwo?:Hobbici

341632-pawico234

Opublikowano
Nick:Szchachcic

Imię:Olek

Wiek:16

Coś o sobie:Jestem graczem majnkrafta

Jakie królestwo?: Hobbici

Jeśli czytasz tę sygnaturę to uświadom sobie, że jeśli czytasz to z prawą reką na myszce oznacza to, że jeśli balon pęka to twoim starym pękło coś innego dlatego tak powstałeś. Jeśli to przeczytałeś wiesz już co zostawić pod moim komentarzem.




1377863814-U611928.png


Opublikowano

No człowieku mało rozbudowane -.- chce pograć a ty mi nie dajesz jakieś podanie kuźwa Ci zrobię na 10 stron i bd mieć lekturę chcesz?

 

Nick:Szchachcic

Imię:Olek
Wiek:16
Coś o sobie: Próbuje rozbudować zdanie Coś o sobie ale mi to nie wychodzi męczę się i męczę bo chce zagrać na pewnym fajnym serwerze ale muszę rozbudować podanie -.- staram się staram już je dużo rozbudowałem może mnie przyjmie bo już je tak bardzo rozbudowałem.
Jakie królestwo?:Hobbici

Jeśli czytasz tę sygnaturę to uświadom sobie, że jeśli czytasz to z prawą reką na myszce oznacza to, że jeśli balon pęka to twoim starym pękło coś innego dlatego tak powstałeś. Jeśli to przeczytałeś wiesz już co zostawić pod moim komentarzem.




1377863814-U611928.png


Opublikowano
Nick:wojtek909

Imię:wojtek

Wiek:15

Coś o sobie:mamyt,lubie grac w minecrafta ,gram w wolny (3 2 godz), umiem pisac ,jestem ogar, moge zapromowac serwer, mam dobre winiki w szkole i tak dalej.

Jakie królestwo?:krasnoludy
Opublikowano
Nick:NolandPL

Imię:Mateusz

Wiek:15

Coś o sobie:Jestem ogarnięty (chyba) w mc gram od 1.2.3 interesuje się informatyką

Jakie królestwo?:Hobbici

Cześć...

Opublikowano

też mogę tylko mnie przyjmij kanał 36 subków :

 

youtube.pl/user/Szchachcic

Jeśli czytasz tę sygnaturę to uświadom sobie, że jeśli czytasz to z prawą reką na myszce oznacza to, że jeśli balon pęka to twoim starym pękło coś innego dlatego tak powstałeś. Jeśli to przeczytałeś wiesz już co zostawić pod moim komentarzem.




1377863814-U611928.png


Opublikowano

Nick:Matixpro12

Imię:Mateusz
Wiek:15 lat
Coś o sobie:Jestem ogarnięty w grze Minecraft , jestem uczciwy i nie popełniam błędów ortograficznych.
Jakie królestwo?:Elfy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...